Nebraska

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Nebraska

Nemovitosti na prodej v Nebrasce

Na severu hraničí s jižní Dakotou; na východ s Iowou a Missouri; na jih s Kansasem; jihozápadní s Colorado; na západ s Wyomingem. Missouri říká celou východní hranici.

Nebraska je federovaný stát USA, který je jak velkými pláněmi, tak středozápadními státy. Hlavním městem je Lincoln a hlavní město Omaha leží na řece Missouri.

Trh s nemovitostmi v Nebrasce pokračoval v získávání energie v roce 2018. V loňském roce vzrostl majetek za prodejní ceny v Nebrasce nejrychlejším tempem od roku 1994, kdy se ekonomika státu začala posilovat.

Vlastnosti prodejních cen v Nebrasce se za poslední dva roky zrychlily a ve druhém čtvrtletí dále rostly. Během prvního čtvrtletí roku 2018 byly ceny v Nebrasce o 26% vyšší než na počátku recese.

Stabilita trhu nemovitostí v Nebrasce během recese částečně přispěla k této síle.

Kromě toho se zvýšily ceny domů v celém státě. V posledních letech jsou ceny skvělé, ale nárůst v Omaha a Lincolnu byl také pozoruhodný. V Lincolnu se ceny bytů za poslední čtyři čtvrtletí zvýšily v průměru o 8,4%, což dokonce překonalo tempo růstu devadesátých let.

Za posledních pět let se průměrné ceny nemovitostí v Nebrasce zvýšily o více než 30% u domácností s vysokou, střední a nízkou cenou.

Velmi omezená nabídka širokých a stálých cen.

Zvýšení stavebních nákladů také přispělo k vyšším cenám nemovitostí k prodeji v Nebrasce.

Při investičních omezeních v Nebrasce a s rostoucími cenami rychleji než nájemné došlo k poklesu vlastnictví domů. V prvním čtvrtletí roku 2018 byla míra vlastnictví v Nebrasce o 5 procentních bodů nižší než v roce 2009.

Lincolnův trh s nemovitostmi v Nebrasce je zářivým příkladem přínosů pomalého růstu. Lincolnův trh s nemovitostmi může být modelem, který je třeba sledovat pro další města USA.

Současná průměrná cena domu za Lincoln je nižší než celostátní průměr. Zatímco trh s nemovitostmi společnosti Lincoln je nižší než celostátní průměr, ocenil se meziročním tempem 11,4% ve srovnání s celonárodním průměrem 6,7%.

Skutečnost, že trh s nemovitostmi společnosti Lincoln byl na paritě, nebo v některých případech překročil celostátní průměr, hovoří o síle trhu.

Existuje mnoho důvodů, proč Lincoln nemovitost je tak atraktivní koupit nebo investovat do nemovitosti k prodeji v Nebrasce. Zvýšení poptávky na trhu může být nejatraktivnějším aspektem investic do nemovitostí společnosti Lincoln. Začíná to atraktivitou oblasti, v níž pracujeme. Jen málo měst se může pochlubit lepším počtem. V důsledku toho by měly mít prospěch Lincolnovy investice do nemovitostí na nemovitosti k prodeji v Nebrasce.

Další pozitivní označení se týká množství nových stavebních akcií na trhu. V posledních dvanácti měsících bylo na trhu k dispozici 902 nových stavebních povolení. Během posledních tří let Lincoln výrazně převyšuje celostátní průměr nových povolení k bydlení.

Lincoln pokračuje být propagátorem trhu s nemovitostmi. Všechny trhy procházejí obdobím malé korekce. Nejlepší trhy to používají jako katalyzátor pro pokračující růst. S solidními základy a obdobím trvalého růstu se zdá, že se realitní trh společnosti Lincoln jeví správným směrem.

Trh s nemovitostmi v Omaha je v roce 2018 velmi odlišný ve srovnání s před několika lety. Hodnota domu v Omaha vzrostla v loňském roce o 8,0% a očekává se, že se v příštím roce sníží o -0,7%.

  •  
    Stěhování do Nebrasky. Zahraniční a žijí v Nebrasce.

        Se svými 93 kraji, národem, který jsme se rozhodli zaměřit naši pozornost na dnešní ... Nebraska! Ano, jsme stále v Americe, přesně v centrální části země. Není divu, že slavný slogan „Nebraska: kde Západ začíná“ byl vytvořen přesně s odkazem na jeho geografickou polohu. Jste připraveni ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 15443

Prodat Zemědělská půda, Nebraska, Sioux County, Sioux County, Sioux County

18,611,058.44CZK
Prodat
Zemědělská půda

6150120 m²
Spring Creek Ranch - Sioux County, Nebraska: Spring Creek Ranch trávy je souvislá 1.520 ± deeded ranči skládající se z těžce sodded tráva pastviny, lo...
Cod. 3592

Prodat Domek, Nebraska, Lincoln, Lincoln, Lincoln

4,269,595.76CZK
Prodat
Domek

1200 m²
2 BR, 1-1/2 BA čistý domov ve skvělé okolí
Cod. 3591

Prodat Domek, Nebraska, Omaha, Omaha, Omaha

126,993,104.64CZK
Prodat
Domek

450 m²
Vlastní navržen Home,
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB